Rekrutacja w Czerwonej Orkiestrze


 

Czerwona Orkiestra od początku swojego istnienia zarzuciła otwartą rekrutację. Nie umieszczamy ogłoszeń na airsoftowych forach i nie roznosimy ulotek po domach.
Nie oznacza to, że zamykamy się na potencjalnych rekrutów, nie zależy nam po prostu na ilości ale na jakości przyjmowanych do grajkowego grona graczy. Jakość w tym znaczeniu bynajmniej nie oznacza umiejętności taktycznych czy warunków fizycznych. Każdy rekrut musi być przede wszystkim dobrym i oddanym kompanem, cechować się poczuciem humoru, otwartością i szacunkiem wobec innych graczy. Nie tolerujemy ludzi, którzy za wszelką cenę chcą wygrać, mają problem z trzymaniem nerwów na wodzy i grą fair. Do grona rekrutów może dołączyć każdy kto poza powyższymi ma ukończone 18 lat, odkrył w sobie lekką zajawkę na stylizację współczesnych wojsk Federacji Rosyjskiej i czuje, że odnajdzie się w tym klimacie.

Okres rekrutacji został określony w statucie CO na 10 spotkań/treningów/imprez. Pozwala to zarówno Grajkom jak i rekrutowi na wzajemne poznanie się i uzyskanie odpowiedzi na jedno pytanie „czy jest nam po drodze ?”. Staramy się by na cyklicznych szkoleniach CO rekruci poznali elementy i zagrywki taktyczne jakimi posługują się Grajkowie, dając im szansę na szybkie zgranie się z resztą ekipy. Każdy rekrut podczas spotkań traktowany jest na równi z Grajkami, w każdej chwili może liczyć na wsparcie i pomoc każdego członka CO.

Jeżeli uważasz, że nadajesz na tych samych falach lub chcesz się o tym przekonać, daj znać. Każde zgłoszenie traktujemy poważnie i w niedługim czasie na pewno zaprosimy Cię na nasze spotkanie. Jeżeli nie masz repliki i munduru, nie przejmuj się, przyjedziesz zobaczysz o co biega, będzie czas na podjęcie decyzji.

 

ZAPRASZAMY
Zgłoszenia przyjmujemy na forum w temacie „Przywitaj się” lub w formie PW do dowódcy CO.